Sprzęt i kabiny do tłumaczeń symultanicznych

Najczęściej wykorzystywanym na konferencjach i kongresach rodzajem tłumaczeń są tłumaczenia symultaniczne. W przeciwieństwie do tłumaczeń konsekutywnych umożliwiają tłumaczenie na kilka lub nawet kilkanaście języków naraz (w zależności od liczby kabin dla tłumaczy). Uczestnicy konferencji przy pomocy odbiorników sami wybierają interesujący ich język, na który jest na bieżąco tłumaczona prelekcja.

W naszej ofercie posiadamy profesjonalnych sprzęt do zorganizowania konferencji z wykorzystaniem tłumaczeń symultanicznych jak  multifony, odbiorniki czy pulpity oraz kabiny  do tłumaczeń symultanicznych. Są one instalowane zazwyczaj z tyłu pomieszczenia w którym będzie odbywać się wykład. Ich lekkość oraz prostota w instalacji zapewnia optymalne warunki dla 2 tłumaczy. W przypadkach gdy konferencja jest tłumaczona na więcej języków konieczna jest większa liczba kabin.

Oferowany przez nas system do tłumaczeń symultanicznych wykorzystuje fale podczerwone, które przesyłają sygnały między promiennikiem, a odbiornikami. Dzięki temu można osiągnąć wysoką jakość dźwięku, a ponadto nie wydostaje się on na zewnątrz pomieszczenia i jest trudniejszy do wykorzystania przez niepowołane osoby. Zapraszamy do kontaktu.