wynajem nagłośnienia

Nagłośnienie konferencji

Świadczymy usługi w zakresie technicznej obsługi imprez – głównie w kontekście nagłośnienia i multimediów. Ma to najczęściej miejsce w siedzibach firm oraz hotelach.

Integralną częścią udanego wydarzenia biznesowego lub rozrywkowego jest nagłośnienie. Nasza oferta obejmuje między innymi:

  • wynajem nagłośnienia
  • nagłośnienie sali
  • nagłośnienie eventów oraz imprez
  • nagłośnienie konferencji

Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie – prosimy o Państwa telefon celem omówienia warunków współpracy – 601 091 070.

Zależy nam aby każde zlecenie realizowane przy wykorzystaniu naszego sprzętu było dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Przy nagłaśnianiu sal dowozimy sprzęt na miejsce i zajmujemy się jego instalacją oraz optymalnym rozmieszczeniem. Prowadzimy wynajem nagłośnienia zwłaszcza na terenie Poznania oraz województwa wielkopolskiego.

Decydując się na współpracę nami otrzymują Państwo nie tylko odpowiedni sprzęt, ale również wsparcie sympatycznej i profesjonalnej obsługi, która zadba o to by wydarzenie przebiegło w sposób bezproblemowy – na najwyższym poziomie. Wynajem nagłośnienia w firmie TELCO jest gwarancją fachowej realizacji oraz udanej imprezy.